FOCA-KO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOCA-KO

FOCA-KO FREE FORUM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» forum haakkında
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 7:39 pm tarafından Admin

» 1299 db leri
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:26 am tarafından gokce

» domain nedir veb...
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:21 am tarafından gokce

» photosshop için efek paketi
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:18 am tarafından gokce

» cabal çalışan client
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:13 am tarafından gokce

» ko panel
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:00 am tarafından gokce

» 1299 dosyaları
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:53 am tarafından gokce

» fifa 2008 oyunu tek link
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 10:41 am tarafından akay

» metal gear solid tek link
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 10:36 am tarafından akay

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde FAIRYKO adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde FOCA-KO adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
akay
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU I_vote_lcapÇAPKINLARIN HAZİN SONU I_voting_barÇAPKINLARIN HAZİN SONU I_vote_rcap 
Admin
ÇAPKINLARIN HAZİN SONU I_vote_lcapÇAPKINLARIN HAZİN SONU I_voting_barÇAPKINLARIN HAZİN SONU I_vote_rcap 
gokce
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi Salı Şub. 14, 2023 12:34 pm tarihinde online oldu.
Anket

ÇAPKINLARIN HAZİN SONU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
akay
Moderator
Moderator
akay

Erkek
Yaş : 47 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : İzmir

ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Vide
MesajKonu: ÇAPKINLARIN HAZİN SONU   ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 9:39 pm

Benim gibi akli dengesi yerinde olmayan arkadaşım Mehmet dayandı kapıma akşamüzeri aylardır görmüyordum kendisini. Âşık olmuş 2,5 ay evvel bir berber kıza ama bir türlü açılamamış adını bile soramamış daha. Utanmış sıkılmış tersleyip atmasından korkmuş kızın.

Bana geldi kardeş sen yanımda olursan dökerim kıza içimi, kurtulurum sabah akşam dükkânının önünde sapık gibi gezinmekten dedi... Oğlum Mehmet iki kişiyle olmaz bu iş sen tek başına git, hem motosikletten kızın yanına sokulmak ayıp olur oğlum yakışmaz bize bari yaya vaziyette gidelim dedim. Meğer bizimkinin derdi başkaymış kızın abisi o civarlarda takılırmış herhangi bir tehlike anında kaçmak için motosikletle geziyormuş. Etme Mehmet olmaz Mehmet, kız bizi bozar atar Mehmet, dayak yeriz Mehmet dedim kendim söyledim kendim dinledim.

Kız çıktı işten salına salına yürüyor kaldırımda son kez dedim Mehmet'e inde tek başına ne edeceksen et beni alet etme dedim ama gaza bastı Mehmet benhhhnnnnnnnnnnnn kızın yanındayız...

Mehmet; bir bakar mısınız affedersiniz
kızda çıt yok ben dürtüklüyor Mehmet' i boş ver oğlum gidelim
Mehmet: şiiit pişttt hanım efendi alooo
kız bakmıyor bile oğlum bu çatlak galiba Mehmet boş ver abi hem güzelde değil öööö dedim
Mehmet: bir baksana yaaaaaaa
kız: ne var yaaa sapık mısınız kapkaççı mısınız nesiniz yaaaa
Mehmet: ben sizi gördüm hoşlandım adınız ne acaba
kız: sana ne leennn nesin sen muhtar mısın
mehmet: ya dur bi adam akıllı cevap versene

ben biliyorum başımıza geleceği çünkü sabahtan belli kulaklarım çınlıyor bana bir kısmet var o kısmette bu kızda Smile

kız: aaaa yeter artık gidin yaaa polis çağırırım bakkk dedi
Mehmet: lan insan gibi konuş dedi ama vay halimize

İçinde at nalı olduğunu tahmin ettiğim ağır ve büyük çantasıyla kız önce Mehmet' e sonrada bana birer tane vurdu kafamıza. Şuurumu yitirdim ben sanki motosiklet benim üstümde gidiyormuş gibi oldum

kız etme, falan dur tamam yaa, ayıp ettik özür dilerim arkadaşım adına ama kız takmıyor bizi bide tükürmez mi bize, lan Mehmet bas gaza elimden bir kaza çıkacak dedim, seninde aşık olduğun kızında.

Mehmet kıza : neyin varsa senin olsun kendini beğenmiş dedi...ve son gazla uzaklaşırken olay yerinden ve kızın şerrinden, yol kenarında park halinde duran bir arabaya çarptık

Araba sahibi bize gülmekten arabasına bile bakmadı abi kör müsünüz nesiniz yaaa dedi..

Bir daha Mehmet' le gezmek mi uzak olsun .

Bir memlekete rezil olduk yafff.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ÇAPKINLARIN HAZİN SONU   ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 12:46 pm

eeee bole saf işler yaparsaniz kizlardan alırsınıs bole cvbınızı zuhaha
akay
Moderator
Moderator
akay

Erkek
Yaş : 47 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ÇAPKINLARIN HAZİN SONU   ÇAPKINLARIN HAZİN SONU Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 5:28 pm

"Kedi"eeee bole saf işler yaparsaniz kizlardan alırsınıs bole cvbınızı zuhaha
Afferin kız sana sevdim seni bayram geliyo haa Laughing geek

ÇAPKINLARIN HAZİN SONU

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası