FOCA-KO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOCA-KO

FOCA-KO FREE FORUM

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» forum haakkında
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 7:39 pm tarafından Admin

» 1299 db leri
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:26 am tarafından gokce

» domain nedir veb...
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:21 am tarafından gokce

» photosshop için efek paketi
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:18 am tarafından gokce

» cabal çalışan client
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:13 am tarafından gokce

» ko panel
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:00 am tarafından gokce

» 1299 dosyaları
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 9:53 am tarafından gokce

» fifa 2008 oyunu tek link
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 10:41 am tarafından akay

» metal gear solid tek link
ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 10:36 am tarafından akay

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde FAIRYKO adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde FOCA-KO adresi saklayın ve paylaşın
En iyi yollayıcılar
akay
ALLAHIN YOK SENİN I_vote_lcapALLAHIN YOK SENİN I_voting_barALLAHIN YOK SENİN I_vote_rcap 
Admin
ALLAHIN YOK SENİN I_vote_lcapALLAHIN YOK SENİN I_voting_barALLAHIN YOK SENİN I_vote_rcap 
gokce
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 12 kişi Salı Şub. 14, 2023 12:34 pm tarihinde online oldu.
Anket

ALLAHIN YOK SENİN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
akay
Moderator
Moderator
akay

Erkek
Yaş : 47 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 139 Nerden : İzmir

ALLAHIN YOK SENİN Vide
MesajKonu: ALLAHIN YOK SENİN   ALLAHIN YOK SENİN Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 9:38 pm

SENİN ALLAHIN YOK
Yine bigün bitti sensiz..belki daha kac gün kaç gece bu sekilde biticek..gece yataga uzandıgımda düşünüyorum hep böyle olmayı hakettik mi diye..sonra soruyorum kendime ULAN..ulan ahmet senin allahın yokmu diyorum?..biz bu sekilde yarım bırakılmayı hak edıcek ne yaptık dıye soruyorum kendıme..oysa ne güzel hayallerimiz vardı..of offf

Geçenlerde gördüm seni hiçbisey olmamıs gibi yüzünü çevirdin beni görünce..ULAN insan bi slm vermezmi dedim içimden..Bukadarmı degersızdım senın için hiçmi sevmedin hiçmi özlemedin dedim de durdum kendıme.. ULAN ...ulan ahmet senin allahın yokmu?

Böyle gecmez ki gunler senı unutmaya bı yerden baslamalıyım..sen benden gideli aylar oldu..ama hala aklımda hala yüregımdesın..ha deyınce unutulmuyo ki insan..ULAN ulan ahmet yoksa sen beni unuttunmu...Off OOfff böle devam etmez ki bu hayat..keşke hiç görmeseydim keşke hiç tanımasaydım seni..Neden girdin ki kanıma..arada aklıma gelıyosun böle işte efkarlanıyorum..Kızıyorum sana.Kadeh kaldırıyorum zonguldağa..sen varken hayatın butun zorluguna serefe derdik ya şimdi söyleyemiyo bu kelimeyi dilim..senınleyken hersey bi baskaydı gözümde..hersey toz pembe..herseyin mutlaka bi çözümü vardı..ama gittin ya benden simdi hersey anlamsız kaldı.. ULAN ..ulan ahmet senin allahın yokmu??

Şimdi ne dedıgımı duyan var nede bir cevap veren...yok bu böle devam etmez artık son vermelıyım bu sessız çıglıklara,bukadar canımı yakamamalıyım..Ah ahmet ah..Ben senden önce böle değildim beni bu hale hep sen getirdin..simdi senden geriye hiçbişey bırakmadım..bi anılar var işte onlarıda silemıyorum ki..arada nöbetlese gelıyolar sankı seni unutmusum gibi.. ULAN ..ulan ahmet senın allahın yokmu??

Ama biliyomusun artık eskisi gıibi canım yanmıyo..çünkü alıştım..sensizlige..senlede olmuyodu..sensızde..sen şimdi mutlumusun bilmiyorum..ama ben karar verdım be ahmet
!!!...SENİN ALLAHIN YOK...!!!

ALLAHIN YOK SENİN

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası